Angela Merkel mbërrin në Tiranë, takim me Ramën në Kryeministri- Ora News- Lajmi i fundit-

Angela Merkel mbërrin në Tiranë, takim me Ramën në Kryeministri- Ora News- Lajmi i fundit-

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, po qëndron në një vizitë historike në kryeqytetin shqiptar në kuadër të turit Ballkanik.
Në oren 13:33 minuta, avioni i Merkel u ul në pistën e avionit të Rinasit, ku u prit nga delegacioni qeveritar i kryesuar nga zëvendëskryeministri Niko Peleshi dhe zëvendësministrja e Jashtme Odeta Barbullushi.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/kancelarja-e-gjermanise-4-ore-sot-ne-tirane-ja-axhenda-e-merkel/

Please follow us:
FACEBOOK
Twitter
Google+
Pinterest
Pinterest